EDI Entegrasyonları

EDI Entegrasyonları

 

ENTEGRASYON

Elektronik Veri Değişimi (Electronik Data Interchange – EDI) ile bir  lojistik firmasının müşteriler, acenteler, gümrükler,tedarikçiler ile entegra olmasını sağlayan EDIFACT altyapısı ile hızlı ve kolay entegrasyon altyapısını ürünlerimiz ile beraber kullanıyor olacaksınız.

Web ortamında sipariş girişi, yük ve sipariş durum sorgulama,hesap ekstresi sorgulama gibi işlevleri sağlayan yapıyı kullanacaksınız.

MS Exchange Server Sistem Entegrasyonu, SMTP Mail/Fax Entegrasyonu, Faks Sistem Entegrasyonu modülleri ile her türlü evrakın e-posta olarak gönderilmesi mümkün olmaktadır.

Araç Takip Sistemi, Traxon ve INTTRA Entegrasyonu gibi modüller ile araç ve yüklere ilişkin konum ve durum bilgileri hızlı ve doğru bir şekilde ilgili modüllere işlenmektedir.

Yazılım programları arası bilgi alışverişi hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılabilir, entegrasyon uygulamaları ile sistematik veri girişleri sağlanarak hızlı ve verimli operasyon ortaya çıkartılabilir, bilgi aktarımı ile manuel yapılacak işlemler sistem aracılığı ile yapılarak hata oranı düşürülür.

İlgili entegrasyon daha hızlı ve kontrollü bir operasyon süreci, anlık bilgilendirme ve daha az personel maliyeti sonucunu ortaya çıkarmaktadır.

Back to top