Xinerji teknolojisi 5 bin lojistik firmasına dokundu

Xinerji, kaynak planlama ve dağıtım süreçleri ile firmalara en uygun standardı sunuyor. Firmanın Genel Müdürü Erkan Durdağı, “Teknoloji, lojistik sektöründe firmaları öne çıkartan çok önemli bir unsur” diyor.

2003 yılından günümüze Ar-Ge projeleri yapıyoruz

Xinerji Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti. Kurucu Ortağı Erkan Durdağı, “Son 10 yılda lojistik operasyonlarının verimli yönetilmesi konusundaki farkındalık üst düzeye tırmandı. Büyük çapta ve karmaşık süreçleri içeren operasyonların yönetilmesi için bilgi birikimi sağlandı, bilgi teknolojilerine yatırım kapasitesi artırıldı. Bu doğrultuda firmamız sektörel Ar-Ge projelerine hız ve ağırlık verdi” diye konuştu.

Ar-Ge’ye destek artırılmalı

XinerjI Teknoloji Şirket Ortağı Erkan Durdağı: “Ülkemizin yeni ve sürdürülebilir bir ekonomik modele daha rahat ve hızlı bir şekilde geçmesi için Ar-Ge çalışmalarına desteğin artırılarak devam etmesi gerekiyor” dedi.

Havelsan Gelecek Vaad Eden Firma Ödülü

MSI Dergisi’nin 154’üncü sayısında yayımlanan “HAVELSAN, Güçlü Türkiye için İş Birliklerini Güçlendiriyor” başlıklı özel haber, MSI Dergisi’nin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

LOGİSTİK'TE DİJİTALLEŞME

2018 yılı bir çok firma için Dijitalleşme odağında geçtik. Teknoloji üreten bir firma olarak siz 2018 yılını değerlendirir misiz?

SAP Business One - Global Finans Çözümü

Global Finance Solution with SAP Business One

Lojistik Çözümler Genel Mimari

Back to top